WATER SOUND 3DSC3--33-24-300 300W 24V SOLAR FIRÇASIZ INVERTORLU DALGIÇ POMPA
İndirim Oranı : %34 İndirim
WATER SOUND 3DSC3--33-24-300 300W 24V SOLAR FIRÇASIZ INVERTORLU DALGIÇ POMPA ÖZELLİKLERİ;
Güç
W: 300
V: 24
A: 14
Pompa
Giriş: 1"
Çıkış: 1"