WATER SOUND 3DSC3-70-72-600 600W 72V SOLAR FIRÇASIZ INVERTORLU DALGIÇ POMPA
İndirim Oranı : %34 İndirim
WATER SOUND 3DSC3-70-72-600 600W 72V SOLAR FIRÇASIZ INVERTORLU DALGIÇ POMPA ÖZELLİKLERİ;
Güç
W: 600
V: 72
A: 14
Pompa
Giriş: 1"
Çıkış: 1"