WATER SOUND TJET-400S/24V AUTO/E 24V 17A HİDROMATLI JET POMPALI PAKET HİDROFOR
İndirim Oranı : %34 İndirim
WATER SOUND TJET400S JET HİDROFOR POMPASI 24V ÖZELLİKLERİ;
24V DC Jet Pompalar fırçasız motorlu olarak imal edilmiştir.
Pompanın gövdesi, fanı, mili, salmastıra yatağı ve mekanik salmastırası  SS304 paslanmaz çeliktir.
24vda max 17 amper akım çekmektedir.
24v DC Pompa 550W güneş paneli ile çalışabilmektedir.
Pompalar enjektörlü olup 9 metreden aşağıdan havası alınarak çalıştırılması mümkündür.
Voltaj : 24 Volt DC
Güç : 400 Watt
Amper : 17 Amper
Giriş Çıkış : 1"